5 دلیل برای سعی در ایستادن شبانه روزی دست و پا زدن

August 28, 2020

آخرین اخبار شرکت 5 دلیل برای سعی در ایستادن شبانه روزی دست و پا زدن

 

این یک تمرین عالی است ، برای همه افراد ایمن است و می توانید طبیعت را از نزدیک و شخصی ببینید - دلایل آن ادامه دارد.این ورزش در قالب های مختلف از مسابقه تا اوقات فراغت و از بوت کمپ تا کلاس های یوگا رشد کرده است.هر کسی می تواند دلیلی برای استفاده از SUP پیدا کند.

 

 

1. تمرین بدن کامل
Stand Up Paddle Boarding (SUP) بازوها ، پاها ، پشت و هسته شما را کار می کند.با دست زدن به نقطه ای از افق می توانید یک تمرین جدی داشته باشید که بر خلاف باد یا جریان باشد.بی ثباتی تخته ها به بدن شما اجازه می دهد تا برای گروه های عضلانی کوچکتر کار کند.علاوه بر این ، شما می توانید یوگا را روی تخته پارو بزنید ، که جالب تر از یوگای معمولی است.

 

آخرین اخبار شرکت 5 دلیل برای سعی در ایستادن شبانه روزی دست و پا زدن  0

 

2. ایمن

مردم از همه مناطق در حال تمرین Stand Up Paddle Boarding (SUP) هستند ، آن را دوست دارند و آن را در برنامه های ورزشی و تفریحی خود قرار می دهند.این ورزش بر روی مفاصل آسان است و برای ذهن و بدن درمانی است.یادگیری نحوه ایستادن و ایجاد ثبات در SUP بسیار آسان تر از یادگیری نحوه موج سواری است. و همه کیفیت صفحه پارویی ما بالا است ، ما بهترین تجربه را به شما ارائه خواهیم داد.

 

 

3. طبیعت را کاوش کنید
سوار شدن بر روی تخته ایستاده Paddle Board شما را به طبیعت تبدیل می کند تا از نزدیک و به صورت شخصی از مناظر ، صداها و بوها لذت ببرید.با آب زیر پایتان ، گشت و گذار در مناطق باتلاقی و تالاب های غیرقابل دسترسی شما را در منظره ای مناسب برای مشاهده حیات وحش شگفت انگیز و سرزمین های عجیب و غریب قرار می دهد.

 

4. آرامش بخشیدن

اگر اهل مسابقه نیستید ، می توانید از تخته خود به عنوان فرصتی برای گرفتن وقت "من" استفاده کنید.قرار گرفتن روی آب راهی است برای گوش دادن به صدای جیر جیر پرندگان و شنیدن موج پاشیدن ساحل.

 

آخرین اخبار شرکت 5 دلیل برای سعی در ایستادن شبانه روزی دست و پا زدن  1

 

5. با دوستان و خانواده معاشرت کنید
دست و پا زدن راهی عالی برای جدا شدن از هرگونه حواس پرتی تکنولوژیکی و لذت بردن از یک شرکت بزرگ مانند گذشته است.تیم شرکت ما محصول خود را انتخاب کرد: paddleboard برای تیم سازی این بار ، آیا دوست دارید به ما بپیوندید؟

 

آخرین اخبار شرکت 5 دلیل برای سعی در ایستادن شبانه روزی دست و پا زدن  2