گواهینامه ها
 • چین Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd گواهینامه ها
  استاندارد: 商标
  عدد: 30197046
  تاریخ صدور:
  تاریخ انقضا: 2029-02-13
 • چین Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd گواهینامه ها
  استاندارد: CE
  عدد: EPTH-BR-S0904816
  تاریخ صدور: 2009-04-15
  تاریخ انقضا:
 • چین Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd گواهینامه ها
  استاندارد: CE
  عدد: EPTH-BR-S0903621
  تاریخ صدور: 2009-06-02
  تاریخ انقضا:
 • چین Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd گواهینامه ها
  استاندارد: CE
  عدد: SCT1705169
  تاریخ صدور: 2017-05-05
  تاریخ انقضا:
 • چین Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd گواهینامه ها
  استاندارد: CE
  عدد: SCT1310137
  تاریخ صدور: 2013-10-10
  تاریخ انقضا:
 • چین Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd گواهینامه ها
  استاندارد:
  عدد:
  تاریخ صدور:
  تاریخ انقضا:
 • چین Guangzhou Barry Industrial Co., Ltd گواهینامه ها
  استاندارد: BSCI
  عدد:
  تاریخ صدور: 2020-12-25
  تاریخ انقضا:
مشخصات QC

بری تورم تولید طیف وسیعی از محصولات قابل تورم، از جمله:


1. بازی های بادوام از جمله قلعه فنری بادکنکی برای قلعه ها، توربو، سوپاپ های قابل انعطاف، تونل های قابل انعطاف پذیر، تفریحی بادوام، تورهای تفریحی بادوام، دوره های مانع از تورم، ورزش های بادوام، راه رفتن ماه و غیره، 0.55mm 18oz است. تیر کتانی PVC و مقاومت شعله مطابق با استاندارد BS7837 بریتانیا است.

2. محصولات بادوام مهر و موم، از جمله ورزش های پینت بال، ورزش های آبی، استخر های آب قابل انعطاف، محصولات قابل انعطاف پذیر تبلیغاتی، توپ پیاده روی آب، توپ زورب، قایق بادبانی، بازی های آب قابل بازیافت و غیره. مواد تزیین 0.6-0.9 میلی متر PVC است، که مناسب برای محصولات ضد آب است.

3. محصولات تبلیغاتی شامل چادرهای بادکنکی، قوسهای بادکنکی، بادکنک های بادکنکی، رقصنده هوا پر از هوا، شکل محصولات بادوام، کریسمس بادکنکی، صفحه نمایش بادکنکی، محصولات بادوام و غیره. انواع مواد در دسترس هستند.

آماده سازی مواد

مواد با کیفیت بالا برای تولید محصولات بادوام ضروری هستند. تمام مواد اولیه ما استفاده می شود از بهترین تامین کننده مواد در چین - PLATO. تمام مواد اولیه مورد استفاده ما آزمون EN71، EN14960 و ROSE را گذرانده اند.

2. دوبل کردن در هر نقطه

ما با دوختن در همه جا دوختیم، با دوخت چهار برابر در نقطه استرس پایین. دوختن در داخل و دوختن دوخت در خارج، و اطمینان حاصل کردن که inflatables به اندازه کافی قوی هستند.

3. ماشین حرفه ای

بری تورم دارای 20 سال تجربه در محصول دوختن است، ما با استفاده از دستگاه های بافندگی حرفه ای با تکنولوژی بادکنکی و برش کامپیوتری کنترل می کنیم. محصول ما دوختن ظریف و امن است و ما ماشین را در زمان چک کنید.

4. ARTWORK PERFECT & SAFETY

بسیاری از محصولات ما چاپ دستی است، بیشتر lifeliness و با دوام، برای چاپ بزرگ، ما چاپ دیجیتال استفاده می شود، و ما یک فیلم حفاظت مایع در سطح چاپ دیجیتال. نقاشی سطح بالا سبب می شود که محصول تورم پر از محصول چسبنده و رنگ ناپدید نشود، اما طولانی مدت را حفظ می کند. هر آرمی می خواهید.

5. پوشه های پوشیدنی

ما به اندازه کافی از روی زیپ استفاده می کنیم تا به سرعت برای هر بازی با توجه به الزام EN14960 به سرعت تخلیه شود. ما برای تمام اتصالات زیپ تقویت می کنیم، و در بالای زیپ، یک پوشش زیپ با استفاده از مواد Velcro وجود دارد که به پراکندگی استرس زیپ کمک می کند.

6. قوانین مربوط به ایمنی در ورودی

بری تورم می تواند قوانین ایمنی در ورودی را داشته باشد

7. استحکامات سخت افزاری به طور مشترک

بادی تورم Inflatables موجب تقویت نوار در مفصل پایین و هر گوشه می شود. بنابراین هنگامی که بچه ها بر روی بازی ها گام بزنند، لازم نیست نگران امنیت باشید. همانطور که پایین می تواند بچه ها را بدون توجه به نحوه بازی در بازی ها تحمل کند.

8. حفاظت برای موانع کوچک

بری تورم را به منظور تقویت خط در پایین هر یک از موانع کوچک، پس از فشار و مطبوعات کودکان، آنها را ترک نخواهند کرد. و ما یک پوشش حفاظتی درون تونل ها ایجاد می کنیم که به بازی با مواد ریختنی بستگی دارد.

9. حلقه انجیر برای اصلاح

هر محصول دارای حداقل 6 عدد حلقه لنگر ضخیم برای رفع تورم است. برای برخی از بازی های بزرگ و یا بالا اسلاید بسیار بیشتر لنگر حلقه در بالا و پایین. آنها هواپیما را به اندازه کافی ثابت نگه می دارند.

10. CLIMB SLIDE SAFETY

برای اسلاید غول پیکر، ما مخصوصا برخی از طناب ها و فیکسچرها را در امتداد مسیر صعود اسلاید طراحی می کنیم، همانطور که می توانید از تصویر ببینید. بازیکنان می توانند طناب را هنگامی که بر روی اسلاید صعود می کنند را درک کنند، به طوری که آسان تر و ایمن تر می شوند تا به بالا برسند.

11. حفاظت از امنیت NET

بری تورم باعث ایجاد خالص در بالای اسلاید و 1 متر در امتداد شیب اسلاید می شود تا به محافظت از افراد در سکوی اسلاید کمک کند. ما همچنین می توانیم دیواره ی خالی داخل اسلاید را برای محافظت از بچه ها بیرون کنیم، و برای موانع، وقتی که هیچ دیوار تورم وجود ندارد، اطمینان حاصل کنیم که بچه ها سقوط نکنند.

12. بسته های بسته بندی آسان

قبل از بازی کردن، هوا برای کمک به تخلیه گسترش می یابد، سپس یک کمربند بیضوی قرار داده و آن را به هم بزنید. ما کیسه های پی وی سی با دوام برای این محصولات را استفاده خواهیم کرد و کارتن برای دمنده هوا است. نیازی به حمل و نقل نگران نباشید.

13. لوازم جانبی

1) هوا دمنده: 750w 950w 1100w 1500w (نیاز به سفارش)

2) کیسه حمل و نقل قوی در بالا

3) کیت تعمیر شامل 2 عدد مواد PVC اصلی رنگ مورد استفاده در چسب های تورم و 1pc (چسب ممنوع است توسط هواپیما، تنها توسط دریا می تواند چسب ارسال)

4) راهنمای کاربر (برای برخی از چادر بزرگ)

14. سیم برق و پمپ CE

بری تورم ارائه می دهد CE / UL تایید بلورس و پمپ به مطابق با نیازهای مختلف بازار. پلاگین می تواند سفارشی.